Wynajem koparek Wołomin – roboty ziemne: rozbiórki i wykopy

Rosnące zapotrzebowanie w usługach ziemnych i budowlanych miało istotny wpływ na rozwinięcie przez naszą firmę tego rodzaju działalności. Zajmujemy się rekultywacją terenu, wykopami w Wołominie i okolicy, rozbiórką starych budynków, robotami ziemnymi oraz wynajmem maszyn budowlanych – koparek i innego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia robót ziemnych i budowlanych. Lata naszej działalności i doświadczenie zaowocowały wypracowaniem sobie dobrej opinii wśród klientów, spośród których wielu z nich, to nasi stali zleceniodawcy.

Usługi budowlane i transportowe w Wołominie

W ramach oferowanych przez nas usług mogą Państwo zlecić nam niwelację i przeprowadzenie rekultywacji terenu, prace melioracyjne, kanalizacyjne, wykopy, skarpowanie, utwardzenie drogi dojazdowej, rozbiórki i wszelkie inne roboty ziemne. Obszarem naszej pracy jest m.in. miasto Wołomin i jego okolice. Możemy wykonać również zasypki pod fundamenty, wykopać rów albo staw. Hale magazynowe i zbiorniki przemysłowe to również działania, które mieszczą się w ramach naszej oferty.

Nasze usługi transportowe są realizowane przy użyciu standardowych naczep i samochodów ciężarowych oraz wywrotek. Mogą Państwo wynająć u nas również maszyny budowlane. Wynajem koperek jest powszechną praktyką, z której korzysta wielu naszych klientów. Zajmujemy się również transportem materiałów, które są ponadgabarytowe. Poza koparkami posiadamy również inne maszyny, które niezbędne są we wszystkich pracach ziemnych i budowlanych. Operujemy głównie na terenie Wołomina, ale możemy też dostarczyć sprzęt do okolicznych miejscowości.

Wykopy i roboty ziemne Wołomin

Na Państwa życzenie wykonamy różne roboty ziemne, na które składają się wykopy pod budynki mieszkalne i inne, wykopy pod kanalizację, kopanie stawów, różnej wielkości zbiorników retencyjnych, korytowanie, hałdowanie, a także wymiana gruntu. Wykonamy również podwyższenie terenu działki albo większego obszaru.

Pozostałą z wykopu ziemię możemy przetransportować bezpłatnie na wskazane przez Państwa miejsce. Nasze maszyny i wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji. Wszelkie szczegóły w tym zakresie należy z nami ustalić telefonicznie lub w siedzibie firmy. Oferowane przez nas usługi wykonywania wykopów i robót ziemnych w Wołominie są w atrakcyjnej cenie. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, o coś zapytać, chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą pełną ofertą.