Ziemia na podwyższanie terenu i ziemia ogrodowa – Łomianki

Do oferty naszej firmy włączyliśmy sprzedaż ziemi na podwyższenie terenu oraz ziemi ogrodowej pochodzącej z wykopów. Materiał pozbawiony dużych odpadów tworzy stabilny grunt pod budowę, doskonale układa się na nierównościach, wyrównując je, a dzięki określonym parametrom gleby wspiera uprawę roślin – w tym także trawy. Sami prowadzimy wykopy, skąd pozyskujemy glebę dostarczaną klientom, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować zgodność jej parametrów z oczekiwaniami odbiorców.

Ziemia na podwyższenie lub wyrównanie terenu

Ziemia na podwyższenie terenu od PHU Omega idealnie spisuje się w wyrównywaniu działek budowlanych, ale nie tylko. Niewielka ilość zanieczyszczeń w postaci gruzu, czy dużych kamieni pozwala, by ziemia w naturalny sposób osadziła się na podłożu, tworząc stabilny grunt pod budowę. Jest to szczególnie istotne dla inwestorów, gdyż nieregularnie osadzona gleba może nieść negatywne konsekwencje podczas realizacji kolejnych etapów projektu budowlanego. Najważniejsza jest dla nas rzetelność, dlatego surowce dostarczane odbiorcom cechują się parametrami, które ustalone zostały w negocjacjach z klientem. Ziemię na podwyższenie terenu pozyskujemy z własnych wykopów, dlatego dokładnie znamy jej pochodzenie i skład.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Ziemia ogrodowa – Łomianki od PHU Omega

Także ziemia ogrodowa w Łomiankach może odtąd cechować się odpowiednimi parametrami pod siew trawy, czy do uprawy warzyw, kwiatów i owoców. Wszystko za sprawą surowca od PHU Omega, który w prawidłowy sposób przepuszcza wodę, stanowiąc doskonały grunt pod uprawy. Zlecenia dotyczące ziemi ogrodowej realizowane są wyłącznie materiałem o odpowiednich parametrach. Gleba wolna jest od odpadów budowlanych, a jej struktura dobrze przewodzi powietrze, zapewniając roślinom odpowiednie warunki do ukorzenienia. Ziemia od PHU Omega świetnie nadaje się zwłaszcza pod siew trawy, utrzymując prawidłową wilgotność i wspierając rozwój nasion. Podobnie, jak w przypadku ziemi na podwyższenie, także gleba ogrodowa pozyskiwana jest z wykopów prowadzonych przez naszą firmę.

Dostawa i wyrównanie ziemi specjalistycznymi maszynami

W zależności od lokalizacji, ziemia na podwyższenie terenu w Łomiankach może zostać dostarczona odbiorcy nieodpłatnie. Pracownicy PHU Omega zajmą się przygotowaniem sprzętu do przewozu materiału, a następnie zrzucenia go u odbiorcy. Na specjalną prośbę klienta ziemia dowieziona przez nasz zespół może zostać nieodpłatnie wyrównana specjalistyczną maszyną. Dzięki temu surowiec lepiej ułoży się na podłożu, zapewniając regularne osiadanie zgodne z oczekiwaniami.