Ziemia na podwyższanie terenu i ziemia ogrodowa – Marki

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży transportowej i budowlanej. Choć początkowo świadczyliśmy usługi związane wyłącznie z transportem i wynajmem maszyn, to z biegiem czasu rozszerzaliśmy naszą działalność o kolejne rozwiązania. Obecnie zajmujemy się również sprzedażą materiałów sypkich, takich jak ziemia na podwyższenie terenu i ziemia ogrodowa, którą dostarczamy bezpośrednio do klientów w miejscowości Marki. Sprzedaż tego typu surowców, podobnie jak inne usługi, świadczymy zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że wszystkie zlecenia jesteśmy w stanie realizować wyłącznie z wykorzystaniem własnych środków oraz z pomocą wykwalifikowanych pracowników i współpracowników. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom konkurencyjne i wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Ziemia na podwyższenie terenu – Marki

Większość działek budowlanych wymaga odpowiedniego przygotowania przed postawieniem budynku. W naszym kraju bowiem bardzo często parcele charakteryzują się występowaniem licznych spadków i zagłębień. Konieczne w takich sytuacjach jest podniesienie i odpowiednie wyrównanie terenu. Do tego typu prac oferujemy ziemię pochodzącą z wykopów i prac ziemnych. Jest ona wolna od gruzu i wszelkich zanieczyszczeń, które mogłyby negatywnie wpływać na osiadanie terenu w przyszłości. Ziemia na podwyższenie terenu, którą mamy w ofercie posiada niewielkie ilości kamieni i piasku, co jest jednak naturalnym elementem podłoża. Rekomendujemy wybór ziemi pochodzącej wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, ponieważ to pozwoli uniknąć problemów w przyszłości. Ziemię na podwyższenie terenu dostarczamy bezpośrednio do naszych klientów na terenie całej miejscowości Marki. 

Ziemia ogrodowa – Marki

Ziemia ogrodowa powinna posiadać odpowiednie parametry gęstości i przepuszczalności. Istotny jest również poziom zawartości soli mineralnych i innych substancji odżywczych. Wyłącznie wysokiej jakości podłoże jest bowiem w stanie zapewnić prawidłowe warunki do wzrostu wszelkiego rodzaju roślin, trawników, warzyw itp. Naszym klientom na terenie Miarek dostarczamy ziemię ogrodową, która jest żyzna i pulchna. Jej odpowiednia struktura zatrzymuje wodę i jest dobrze natleniona. Dzięki temu z wykorzystaniem tego surowca możliwe jest stworzenie pięknie prezentującego się ogrodu. Ziemia, jaką posiadamy w ofercie, może być wykorzystywana na działkach rekreacyjnych i letniskowych oraz w przydomowych ogródkach.