Ziemia na podwyższanie terenu i ziemia ogrodowa – Pruszków

Nasza firma jest obecna w branży transportowej i budowlanej już od wielu lat. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie usługami związanymi z transportem i wynajmem maszyn. Wraz z upływem czasu poszerzaliśmy swoją ofertę, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Obecnie zajmujemy się również sprzedażą ziemi na podwyższenie terenu i ziemi ogrodowej na terenie Pruszkowa. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo. Wyceniamy je indywidualnie, tak aby dostosować się do oczekiwań i możliwości zamawiających. Surowce dostarczamy bezpośrednio do naszych klientów pod wskazany adres. Nasze działania prowadzimy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Przykładamy ogromną wagę do świadczenia usług o wysokim standardzie, dlatego oferujemy wyłącznie takie surowce, które cechują się wysoką jakością. Wszystkie zamówienia realizujemy z wykorzystaniem naszych własnych zasobów i z pomocą wykwalifikowanych pracowników, zatrudnianych w strukturach naszej firmy, dlatego jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne i wysoce konkurencyjne ceny. 

Ziemia na podwyższenie terenu – Pruszków

Niemal każda działka przed postawieniem budynku wymaga podniesienia i wyrównania terenu. Często zdarza się bowiem, że parcele charakteryzują się licznymi spadkami i zagłębieniami, które uniemożliwiają postawienie stabilnej konstrukcji. Do odpowiedniego przygotowania działki oferujemy ziemię na podwyższenie terenu, jaka pochodzi z wykopów i prac ziemnych, którą dowozimy bezpośrednio do klientów na terenie Pruszkowa. Ziemia, jaką posiadamy w sprzedaży, to wysokiej jakości surowiec. Jest ona pozbawiona gruzu czy innych zanieczyszczeń, które mogłyby negatywnie wpływać na osadzanie terenu. Nasza oferta to więc dobry i sprawdzony wybór. Klienci korzystający z naszych usług mają pewność, że dostarczamy materiały wyłącznie wysokiej klasy, które idealnie sprawdzą się do tego typu prac. 

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Ziemia ogrodowa – Pruszków

Ziemia ogrodowa wysokiej jakości jest niezbędna do stworzenia pięknie prezentującego się ogrodu. Naszym klientom oferujemy ziemię żyzną i pulchną, która wykazuje się wysoką zawartością soli mineralnych i wielu innych niezbędnych substancji odżywczych. Ponadto surowiec, który dostarczamy naszym klientom z Pruszkowa, cechuje się odpowiednimi parametrami gęstości i przepuszczalności. Dzięki temu każdy może stworzyć w swoim ogrodzie prawidłowe warunki do wzrostu wszelkiego rodzaju roślin i trawników. Ziemia ogrodowa, którą oferujemy, może być wykorzystywana na wszelkiego typu działkach i w przydomowych ogródkach.