Ziemia na podwyższanie terenu i ziemia ogrodowa – Wołomin

Nasza firma powstała na skutek rosnących potrzeb na rynku transportowym i budowlanym. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie transportem i wynajmem maszyn. Z biegiem czasu zaczęliśmy uczestniczyć w dużych kontraktach obsługi kopalni piasku czy budowy autostrad. Zdecydowaliśmy się również rozszerzyć naszą ofertę także o sprzedaż materiałów sypkich, o które bardzo często pytali nasi klienci. W sprzedaży posiadamy między innymi ziemię na podwyższenie terenu i ziemię ogrodową. Surowce te dostarczamy na terenie całej miejscowości Wołomin. Nasze usługi świadczymy na rzecz klientów prywatnych i biznesowych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny i podchodzimy do niego z należytą starannością. Wszystkie prace realizujemy z wykorzystaniem wyłącznie własnych narzędzi, sprzętów i materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

Ziemia na podwyższenie terenu – Wołomin 

Działki budowlane bardzo często charakteryzują się nierównym terenem, na którym występują liczne spadki i zagłębienia. Wówczas parcela nie jest przystosowana do postawienia budynku. W takich sytuacjach konieczne jest podniesienie i wyrównanie terenu, do czego idealnie sprawdza się ziemia pochodząca z wykopów i prac ziemnych. Ziemia, jaką nasza firma posiada w sprzedaży, która jest dedykowana do tego typu prac, to wysokiej jakości surowiec. Zawiera on niewielkie ilości kamieni i piasku, a ponadto jest ona wolna od gruzu oraz innych odpadów i zanieczyszczeń. Ze swojej strony uczulamy, iż wykorzystywanie ziemi taniej i niewiadomego pochodzenia, może nieść za sobą przykre konsekwencje, takie jak np. nierówne osiadanie terenu. Ziemię na podwyższenie terenu dostarczamy bezpośrednio do klientów na terenie Wołomina. 

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Ziemia ogrodowa – Wołomin 

Wysokiej jakości ziemia ogrodowa to gwarancja pięknie prezentującego się ogrodu. Tylko podłoże o odpowiednich parametrach gęstości i przepuszczalności oraz o odpowiednio wysokiej zawartości soli mineralnych i składników odżywczych jest w stanie zapewnić idealne warunki do prawidłowego wzrostu roślin. Tego rodzaju surowiec powinien być żyzny i pulchny oraz przede wszystkim wolny od wszelkiego typu zanieczyszczeń. Naszym klientom dostarczamy ziemię o odpowiedniej strukturze, która zatrzymuje wodę i jest dobrze natleniona. Ziemia ogrodowa, którą dystrybuujemy na terenie Wołomina, sprawdzi się w każdym miejscu – zarówno w przydomowych ogródkach, jak i na działkach rekreacyjnych i letniskowych.