Ziemia ogrodowa Warszawa

Nasza firma realizuje szeroki zakres usług budowlano-ziemnych i transportowych. Nasza działalność obejmuje rozbiórki budynków, wykopy ziemne, pod kanalizację, kopanie stawów, zbiorników retencyjnych i przemysłowych różnej wielkości, zasypki fundamentów, dostarczanie ziemi ogrodowej w Warszawie i okolicy. W ramach oferowanych przez naszą firmę usług transportowych mieści się wynajem samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych, maszyn budowlanych, w tym koparek. Wieloletnie świadczenie usług w obu tych branżach spotyka się cały czas z pozytywnymi opiniami ze strony naszych klientów, a ich grono stale się poszerza.

Usługi budowlane, ziemne i transportowe

Przyjmujemy od Państwa zlecenia na wykonywanie różnych prac budowlano-ziemnych, takich jak: niwelacja, rekultywacja i podwyższanie terenu. Wykonywanie kanalizacji, wykopów pod zbiorniki przemysłowe, retencyjne, kanalizację, kopanie stawów, budowa hali magazynowej, rozbiórka budynków, utwardzenie drogi dojazdowej, zasypki fundamentów, przewożenie i dostarczanie ziemi ogrodowej w Warszawie, korytowanie, hałdowanie i skarpowanie. Realizujemy zadania dla klientów indywidualnych i firm, przedsiębiorstw, zakładów i innych podmiotów, które zgłoszą zapotrzebowanie na wykonanie wszelkich prac tego typu.

Nasze usługi transportowe prowadzone są przy pomocy naczep typu „firanka” i samochodów ciężarowych (wywrotek). Istnieje również możliwość wynajęcia u nas samochodów ciężarowych i mniejszych (dostawczych, osobowych) oraz maszyn budowlanych, koparek i innego sprzętu. Zajmujemy się ponadto transportem ponadgabarytowym, który realizujemy na Państwa życzenie. Nasza firma jest doskonale przygotowana do świadczenia wszelkich usług budowlanych, ziemnych i transportowych.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Ziemia ogrodowa w Warszawie

W ofercie naszych robót budowlano-ziemnych wymienionych powyżej znajduje się również dostarczanie ziemi ogrodowej w Warszawie i okolicy. Pozostałą po pracach ziemnych czy wykopach ziemię możemy Państwu dostarczyć pod wskazany adres. Usługa ta realizowana jest przez nas bezpłatnie. Jeżeli odległość jest większa, wszelkie szczegóły tej sprawy ustalamy indywidualnie z klientem.

Zlecając usługi naszej firmie, mogą Państwo liczyć na fachowców doświadczonych w wykonywaniu prac budowlano-ziemnych. Zawsze z zaangażowaniem realizujemy powierzone nam zadania. Koszt usług nie jest duży w porównaniu do cen u konkurencji. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapytać o daną kwestię, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego oraz przez Internet.