Sprzedaż kruszyw betonowych i żwiru – Wołomin

Zapotrzebowanie w transporcie i usługach budowlanych wpłynęło na podjęcie się przez naszą firmę działalności związanej z transportem i pracami budowlanymi. U nas mogą Państwo wynająć maszyny niezbędne do przeprowadzenia procesu niwelowania terenu. Firma zajmuje się również rekultywacją, wykopami i innymi pracami ziemnymi. W ramach świadczonych przez nas usług jest także sprzedaż kruszyw w Wołominie. Od lat zajmujemy się tą działalnością, co pozwoliło nam na wypracowanie sobie dobrej opinii w środowisku. Nasi klienci i partnerzy doskonale wiedzą, że kruszywa betonowe i żwir można u nas nabyć zawsze w atrakcyjnej cenie.

Transport i usługi budowlane

Wszelkie usługi transportowe realizujemy przy pomocy naczep i wywrotek. Możemy również przetransportować materiały ponadgabarytowe. Jeżeli mają Państwo taką potrzebę, można wynająć u nas maszyny i samochody ciężarowe, dostawcze, a nawet osobowe.

Nasze prace budowlane obejmują niwelację i rekultywację terenu, wykopy budowlane, kanalizacyjne, skarpowanie, korytowanie, zasypki pod fundamenty, kopanie stawu, naprawę drogi dojazdowej, sprzątanie na budowie. Rozbieramy także stare budowle, domy, wykonujemy hale magazynowe i różne zbiorniki przemysłowe.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Kruszywo betonowe w Wołominie

Działalność naszej firmy wiele lat temu została poszerzona o sprzedaż kruszyw betonowych, które dostarczamy na terenie Wołomina i okolic. Oprócz żwiru, w ofercie mamy jeszcze piasek, gruz z cegły i betonowy. Kruszywo możemy dowieźć bezpłatnie pod wskazany adres. Możemy również podjąć się transportu ziemi z wykopów na podobnych warunkach. Mają Państwo możliwość skorzystania z naszych maszyn i pracowników do wyrównania terenu, utwardzenia drogi. Wszelkie szczegóły w tej sprawie ustalamy telefonicznie albo w siedzibie firmy.

Kruszywo betonowe – żwir z Wołomina

Sprzedaż kruszywa pod postacią żwiru przez naszą firmę w Wołominie to oferta dla wszystkich klientów – zarówno indywidualnych, jak i firm, zakładów i przedsiębiorstw. Kruszywo betonowe jest materiałem jakościowo bardzo dobrym, o czym przekonało się już wielu naszych partnerów, którzy tylko u nas zaopatrują się w materiał tego rodzaju.

Oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z maszyn, które można wykorzystać do rozprowadzenia materiału w odpowiednim miejscu.

Zachęcamy do zakupu żwiru z naszego asortymentu w bardzo atrakcyjnej cenie. Kruszywo betonowe dostarczane przez nas na terenie Wołomina i nie tylko z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli chcą Państwo pozyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania naszej oferty.