Zasypki fundamentów Wołomin

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług budowlanych: od wykopów, rozbiórki starych budowli, wszelkich robót ziemnych, po zasypki fundamentów i wynajem maszyn budowlanych – koparek, samochodów ciężarowych i osobowych. Przez lata staliśmy się doświadczonym podmiotem gospodarczym, który profesjonalnie świadczy usługi w branżach budowlanej i transportowej. Doceniają to nasi klienci, w opinii których jesteśmy sprawdzonym zleceniobiorcą i wykonawcą.

Działalność budowlana i transportowa w Wołominie

Oferujemy Państwu różne prace budowlane i ziemne, takie jak: niwelacja i rekultywacja terenu, wykonywanie kanalizacji, modernizacji i utwardzania drogi dojazdowej, rozbiórki starych budynków, skarpowanie, korytowanie, kopanie rowów i stawów, zbiorników przemysłowych i zasypki fundamentów. Jednym z obszarów naszego działania w tym zakresie jest miasto Wołomin. Wykonamy także halę magazynową dla indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstw, zakładów i firm.

Do realizacji usług transportowych wykorzystujemy standardowe naczepy i samochody ciężarowe typu wywrotka. Ponadto wynajmujemy maszyny budowlane, w tym koparki oraz samochody ciężarowe, dostawcze oraz osobowe. Jeżeli chcą Państwo przetransportować materiały ponadgabarytowe, chętnie się tym zajmiemy. Posiadamy zestaw sprzętu, który jest niezbędny do przeprowadzenia wszelkich prac budowlano-ziemnych.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Zasypki fundamentów w Wołominie

Oferowany przez naszą firmę zakres prac budowlanych jest bardzo szeroki i obejmuje wykopy pod budynki mieszkalne, pod kanalizację, kopanie zbiorników retencyjnych, hałdowanie, korytowanie, skarpowanie, zasypki fundamentów w Wołominie i okolicznych miejscowościach. Możemy także wykonać podwyższenie terenu oraz wymienić grunt na dowolnym obszarze.

Ziemia, która pozostanie po wykopach, przygotowaniu zbiornika przemysłowego czy stawu, na Państwa życzenie może zostać przez nas przetransportowana w inne miejsce. Usługę tę wykonujemy bezpłatnie w zależności od lokalizacji. Wszystko można z nami uzgodnić telefonicznie albo na miejscu w firmie.

Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, na których pomoc w realizacji wszelkich zadań mogą Państwo zawsze liczyć. Oferowane przez nas usługi są w atrakcyjnych cenach, niższych niż u konkurencji. Jeżeli chcą Państwo o coś zapytać, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą działalnością w kontakcie telefonicznym albo mailowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej i dobrej oferty.