Transport gabaryt

Pośród naszych usług odnajdą Państwo transport gabarytowy, który stanowi jedną z naszych specjalizacji. Zajmujemy się bowiem przewozem rozmaitych ładunków, w szczególności towarów, które swoją masą i rozmiarami przekraczają dopuszczalne w ruchu drogowym normy. Zakres naszej działalności obejmuje więc rozmaite towary, uznawane za problematyczne i wymagające specjalistycznych usług przewozowych. Zapewniamy naszym klientom pełne zaangażowanie w każde zlecenie, indywidualne podejście i uwzględnienie konkretnych potrzeb, oczekiwań i wymagań. Nasza firma podejmuje najtrudniejsze wyzwania, gdyż pozwalają one budować doświadczenie i rozwijać się w branżowej działalności.

Transport wywrotki

Uzupełnieniem naszej oferty jest transport samochodami typu wywrotka.Posiadamy tabor do realizacji prac w najtudniejszych warunkach budowy,na kródkich odcikach wykorzystujemy samochody wywrotki z napędem 8×8 lub 6×6.Realizując transport srednidystansowy gdzie dojazd do celu jest utrudniony angażujemy ciągniki siodłowe z napędem 4×4.pojemność wywrotek od 20m3 do 35m3

Świadzczymy usługi wywozu,gruzu,ziemi,pozostałości po budowie posiadmay pozwolenia na transport,utylizajcę i zbieranie odpadów

Transport krajowy
i międzynarodowy

Od wielu lat przewozimy ładunki na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Naszym klientom oferujemy transport krajowy i transport międzynarodowy do/z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Anglii, Irlandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Wielkiej Brytanii. Miejsce załadunku oraz rozładunku towaru zawsze indywidualne dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Jednocześnie, ciągły rozwój i stałe poszerzanie własnej floty TIR, nie ogranicza nas wyłącznie do tych kierunków. Naszym priorytetem jest przewożenie Państwa ładunków autami wysokiej jakości, które dodatkowo spełniają wysokie normy emisji spalin. Transporty krajowe i międzynarodowe realizujemy terminowo i bezpiecznie.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!