Zasypki fundamentów Warszawa

Rosnące potrzeby w usługach budowlanych miały istotny wpływ na rozwój działalności naszej firmy. Zakres oferowanych przez nas usług budowlanych jest bardzo szeroki. Na życzenie klienta wykonujemy różne roboty budowlano-ziemne: wykopy, zasypki fundamentów, rozbieramy stare budowle i inne. Trudnimy się również świadczeniem usług transportowych, w tym wynajmem niezbędnych do prac budowlanych maszyn oraz samochodów ciężarowych i mniejszych. Długi okres pracy w branżach budowlanej i transportowej przysporzył nam wielu klientów, którzy od lat są naszymi zleceniodawcami.

Usługi budowlane i transportowe w Warszawie

Mogą nam Państwo śmiało powierzyć różne prace budowlane i ziemne, od niwelacji i rekultywacji czy podwyższenia terenu, poprzez wykonanie kanalizacji, zmodernizowanie i utwardzenie drogi, rozbiórkę starych zabudowań i budynków, wykopy, wykonanie stawu czy różnej wielkości zbiorników przemysłowych, hali magazynowej dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, czy zakładów, po zasypki fundamentów w Warszawie i sąsiednich miejscowościach. Ponadto usługi takie jak skarpowanie, hałdowanie, korytowanie – również mieszczą się w naszej ofercie.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Usługi transportowe realizujemy dla Państwa standardowymi naczepami oraz samochodami ciężarowymi, którymi łatwo jest kiprować materiały (tzw. wywrotki). Można u nas wynająć sprzęt budowlany, np. koparki, ale także samochody ciężarowe i mniejsze: dostawcze i osobowe. Materiały ponadgabarytowe nie stanowią dla nas żadnego problemu – chętnie je przetransportujemy na Państwa życzenie. Nasza firma wyposażona jest w niezbędny sprzęt do prac budowlano-ziemnych.

Zasypki fundamentów w Warszawie

Nasza firma w ramach świadczonych usług zajmuje się wykonywaniem kanalizacji, wykopów pod budynki, zbiorników retencyjnych i przemysłowych różnej wielkości, skarpowaniem, korytowaniem, hałdowaniem, wykonywaniem zasypki fundamentów w Warszawie i okolicy, podwyższaniem terenu i wymianą gruntu na wskazanym obszarze.

Ziemię pozostałą po wykopie stawu, zbiornika retencyjnego czy przemysłowego możemy bezpłatnie przetransportować w inne miejsce. Jeżeli odległość od miejsca świadczonych usług jest znaczna, wszystko omówimy indywidualnie z naszym zleceniodawcą.

Zespół naszych pracowników to fachowcy posiadający doświadczenie w pracach budowlanych i ziemnych. Mogą Państwo liczyć na ich pomoc i zaangażowanie w powierzone im zadania. Nasze usługi realizujemy w atrakcyjnych cenach. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania drogą telefoniczną oraz mailową. Zapraszamy!