Sprzedaż kruszyw betonowych (żwir i piach) – Piaseczno

Rosnące zapotrzebowanie w usługach transportowych i budowlanych skłoniło nas do zajęcia się tą działalnością. W ramach naszych usług oferujemy transport, wynajem maszyn, którymi można zniwelować teren. Ponadto zajmujemy się budową autostrad, rekultywacją terenu, wykopami, wszelkimi robotami ziemnymi. Prowadzimy również sprzedaż kruszyw w Piasecznie. Troska o potrzeby naszych klientów zaowocowała dobrą opinią w środowisku. Nasi klienci dobrze wiedzą, że nasze materiały są atrakcyjne cenowo, doskonałej jakości i znajdują szerokie zastosowanie w różnych pracach budowlanych.

Działalność budowlano-transportowa

Do świadczenia usług transportowych wykorzystujemy standardowe naczepy i wywrotki. Możemy również przewozić materiały większe, które są ponadgabarytowe. Ponadto wykorzystywane przez naszą firmę maszyny i samochody można wynająć.

W ramach usług budowlanych zajmujemy się niwelacją i rekultywacją terenu, wykopami pod budynkami i związanymi z kanalizacją. Wykonamy skarpy, korytowanie, zasypki pod fundamenty różnych budowli, wykopiemy staw, naprawimy i wyrównamy drogi dojazdowe i posprzątamy na budowie. Zajmujemy się również rozbiórką budynków, wykonaniem hal magazynowych i zbiorników przemysłowych.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Sprzedaż kruszyw w Piasecznie

Nasza działalność od wielu już lat została poszerzona o sprzedaż kruszyw betonowych. Mogą Państwo u nas zamówić piasek, żwir, sól drogową, gruz ceglany albo betonowy, który bezpłatnie Państwu przywieziemy pod wskazany adres.

Nasi pracownicy i nasze maszyny pomogą w utwardzeniu np. drogi dojazdowej do Państwa działki. Jeżeli odległość jest niewielka od siedziby firmy, usługę realizujemy szybko i bezpłatnie. Jeżeli mieszkają Państwo dalej, wszystkie szczegóły transportu możemy omówić telefonicznie albo mailowo.

Kruszywa betonowe – żwir i piasek z Piaseczna

Sprzedaż kruszywa w Piasecznie to oferta naszej firmy skierowana do klientów indywidualnych, firm budowlanych, przedsiębiorstw i zakładów. Wszelkie prace budowlane, małe czy większe, nie mogą się obyć bez tego typu materiałów. Każdemu zależy na tym, aby spełniały one wymagane normy i jakościowo były najlepsze. Kruszywo betonowe, które dostarczamy do Piaseczna i nie tylko, jest materiałem sprawdzonym. Przekonało się o tym wielu naszych klientów, którzy stale zlecają nam wykonanie usług i nabywają od nas żwir i piasek.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie i szczegółowo na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty i kontaktu telefonicznego lub mailowego.