Sprzedaż kruszyw betonowych (żwir i piach) – Pruszków

Powstanie Firmy PHU OMEGA jest odpowiedzią na rosnące potrzeby w branży transportowej i budowlanej. Zajmujemy się transportem, wynajmem maszyn do niwelacji terenu, budową autostrad,  robotami ziemnymi, wykonywaniem wykopów i sprzedażą kruszyw w Pruszkowie i okolicach.

Nasze usługi

Transport realizujemy standardowymi naczepami „firanka” oraz wywrotkami. Świadczymy także usługi transportu ponadgabarytowego. Paleta naszych usług obejmuje również niwelacje terenu, skarpowanie, korytowanie, wykopy pod budynki, wykonywanie kanalizacji, zasypki fundamentów budynków, kopanie stawów, naprawę dróg, odśnieżanie, rekultywację terenu, sprzątanie na budowie, rozbiórkę budynków mieszkalnych, wykonywanie zbiorników przemysłowych, hal magazynowych, wynajem maszyn budowlanych oraz samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Sprzedaż kruszyw

W długoletniej współpracy z firmą SZLAK-TRANSPORT rozszerzyliśmy swoją działalność o ofertę sprzedaży kruszyw betonowych w Pruszkowie i sąsiednich miejscowościach. Posiadamy kruszywa drogowe – piasek, żwir, sól drogową oraz węgiel. Dostarczamy także bezpłatnie ziemię z wykopów, gruz ceglany oraz betonowy albo mieszany ceglano-betonowy, który można wykorzystać do utwardzenia drogi albo działki budowlanej. Jeżeli odbiorca naszych materiałów mieszka w bliskiej lokalizacji firmy, istnieje możliwość skorzystania z naszych maszyn do wyrównania dostarczonych przez nas materiałów. Tę usługę wykonujemy gratis.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Kruszywa betonowe (żwir i piach)

Jeżeli poszukujecie Państwo najwyższej jakości kruszywa betonowego w postaci żwiru lub piachu, nasza firma oferuje Wam taki materiał o szerokim zastosowaniu. Piasek podsypkowy i żwir to surowce, bez których nie można przeprowadzić żadnej pracy budowlanej.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych i mniejszych przedsiębiorstw, zakładów czy firm budowlanych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Kupując u nas kruszywo betonowe, możecie Państwo liczyć na szeroki wachlarz usług, na który składają się różne prace dotyczące przywiezienia kruszywa i rozprowadzenia go we wskazanym przez Was miejscu. Dzięki naszym maszynom do prac budowlanych i własnemu transportowi jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać powierzone nam zadania. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

W stosunku do konkurencji posiadamy bardzo atrakcyjne ceny, co jest naszym dodatkowym atutem. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na wszystkie odpowiemy. Kontakt telefoniczny przyśpieszy realizację zlecenia. Serdecznie zapraszamy więc do skorzystania z bogatej oferty naszych usług.