Sprzedaż kruszyw betonowych (żwir i piach) – Warszawa

Nasza Firma narodziła się ze stale rosnących potrzeb w branżach transportowej i budowlanej. Trudnimy się transportem, wynajmujemy maszyny budowlane, niezbędne do niwelowania terenu. Podejmujemy również prace związane z budową autostrad, wykonujemy wykopy i inne roboty ziemne oraz oferujemy sprzedaż kruszyw w Warszawie i okolicznych miastach.

Usługi budowlano-transportowe

Usługi transportowe realizowane są przez nas naczepami „firanka” i standardowymi wywrotkami. Nasz transport jest świetnie przygotowany do tego, aby podejmować zlecenia ponadgabarytowe. Wykonujemy ponadto niwelację terenu, wykopy pod budynki i kanalizację, korytowanie, skarpy, zasypki fundamentów budynków, kopiemy stawy, naprawiamy drogi dojazdowe, odśnieżamy teren, sprzątamy na budowie, rozbieramy budynki, wykonujemy zbiorniki do celów przemysłowych i stawiamy hale magazynowe. W naszej ofercie jest również wynajem maszyn oraz samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych.

Sprzedaż kruszyw w Warszawie

Od wielu lat nasza działalność obejmuje również sprzedaż kruszyw betonowych w Warszawie i jej okolicach. Dysponujemy piaskiem, węglem, żwirem, solą drogową, bezpłatnie przewieziemy ziemię z wykopu i gruz (zarówno ceglany, jak i betonowy czy mieszany). Pomożemy w utwardzeniu nim działki lub drogi dojazdowej. Tę usługę realizujemy bezpłatnie w zależności od lokalizacji naszego klienta. Wszystkie szczegóły omawiamy telefonicznie albo w kontakcie bezpośrednim.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Kruszywa – żwir i piach

Nasza firma oferuje Państwu sprzedaż kruszyw w Warszawie – żwiru i piachu, które posiadają szerokie zastosowanie w pracach budowlanych i remontowych. Trudno wyobrazić sobie plac budowy, utwardzanie drogi czy rekultywację terenu bez udziału w tym właśnie tych materiałów. Stanowią niezbędne surowce, bez których prace budowlane są niemożliwe. Ważne, by były możliwie najwyższej jakości i z dobrego źródła.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, zakładów i firm. Do realizacji każdej usługi podchodzimy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Klienci, którzy zakupią u nas kruszywo betonowe, mogą liczyć na dodatkowe usługi: transport kruszywa i skorzystanie z pracy naszych maszyn do rozprowadzenia materiału w odpowiednim miejscu.

Zlecone zadania wykonujemy szybko i sprawnie, dzięki posiadaniu własnego transportu i maszyn budowlanych oraz naszym wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom. Dokonanie zakupu żwiru w Warszawie nie jest kosztowne. Towar jest do nabycia w atrakcyjnej cenie. Piach czy inne kruszywo betonowe, które dowozimy na terenie Warszawy to produkty z dobrego źródła, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do skorzystania z naszych materiałów i usług.